Płyty tarasowe: Bruk & Styl ::: Kostki brukowe, Ogrodzenia, Płyty tarasowe

Płyty tarasowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszego składu i zapoznania się z ofertą płyt tarasowych. Posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju nawierzchni o zróżnicowanych strukturach. Płyty śrutowane w ciepłych kolorach w odcieniach brązu, polecane do budowy tarasów, ścieżek ogrodowych, deptaków, placów miejskich i miejsc użyteczności publicznej.

Posiadamy także płyty w innych kolorach, między innami w odcieniach szarości z domieszką granitu oraz innych szlachetnych kruszyw, które nadają otoczeniom elegancji i luksusu. To najwyższej klasy produkty wyglądem przypominające naturalne kamień. Polecane do budowy tarasów, ścieżek ogrodowych, deptaków, zielonych skwerów i placów miejskich.

Płyty o strukturze łupka powstały ze specjalnie wyselekcjonowanych kruszyw sprowadzonych z włoskich dolomitów. Posiadają strukturę, któ®a dodatkowo została poddana procesowi śrutowania, co pozwoliło odkryć naturalny koloryt szlachetnego kamienia. Swoim kolorem dodają wdzięku tarasom oraz ścieżkom ogrodowym. Z powodzeniem stosowane na alejkach i skwerach miejskich.

Płyty curlingowe swój niepowtarzalny charakter zawdzięczają szlachetnym włoskim kruszywom z których zbudowana jest ich górna warstwa. Dzięki specjalnemu procesowi technologicznemu powierzchnia płyt staje się przyjemnie wygładzona. Struktura staje się bardziej spójna a koloryt kamienia bardziej uwydatniony. Są łatwe w utrzymaniu czystości i antypoślizgowe. Szczególnie korzystnie harmonizują z kostkami gładkimi i postarzanymi, które lepiej sprawdzą się na podjazdach do garaży

Płyty, jako imitacja drewna to system dekoracyjny do złudzenia imitujący wypracowane drewno sosnowe. Stworzone z myślą o tych, dla których najważniejszy jest taki dobór materiałów aby pozostały w zgodzie z naturalnym krajobrazem. System składa się z trzech długości desek i dwóch rodzajów palisady. Dodatkowo dostępnych jest pięć wielkości donic, które stanowią ciekawą oprawę kwiatów, ozdobnych krzewów i drzewek.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego składu w Olsztynie przy ul. Lubelskiej 41b.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego składu w Olsztynie przy ul. Lubelskiej 41b lub do kontaktu telefonicznego: