Ogrodzenia ::: Bruk & Styl ::: Kostki brukowe, Ogrodzenia, Płyty tarasowe

Ogrodzenia

Zadaniem ogrodzenia jest oddzielanie przestrzeni prywatnej od publicznej i zapewnienie tej pierwszej bezpieczeństwa i prywatności. Ważna jest również jego estetyka, bo jest to równocześnie wizytówka posesji. Oferujemy ogrodzenia gładkie oraz łupane.

Ogrodzenia gładkie

Do najciekawszych propozycji ogrodzeń należą tzw. ogrodzenia modułowe, wykonywane ze specjalnych betonowych pustaków. Ogrodzenia modułowe CUBUS oparte o trzy różnej wielkości prostopadłościenne bloczki zwracają uwagę prostotą i naturalnością. Elegancja linii pionowych i poziomych świetnie wpasowuje się zarówno w architekturę nowoczesną, jak i tradycyjną. Jednocześnie swoboda w wykorzystaniu modułów oraz różne sposoby ich układania (symetrycznie lub jak cegła w murze) pozwala na realizację różnorodnych projektów, formą i estetyką dopasowanych do indywidualnych oczekiwań inwestora. Dopełnieniem jest bogata kolorystyka (szary, grafit, mokka lub melanże – kasztanowy, stalowy i muszlowy), która pozwala dopasować ogrodzenie do otoczenia i gustów właścicieli posesji. Ogromną zaletą jest jednocześnie prostota i szybkość montażu całej konstrukcji. CUBUS to drugi obok PETRY zestaw modułowych ogrodzeń oferowany przez firmę Buszrem.

Ogrodzenia łupane

Ogrodzenia łupane to produkty dające szerokie możliwości w kształtowaniu przestrzeni prywatnej jak i publicznej. Dzięki odpowiednio dobranej kolorystyce kruszywi barwników uzyskaliśmy wygląd przypominający łamane bloki skalne. Cały system dzieli się na elementy przewidziane do budowy słupków szerokich, wąskich oraz murków. Dodatkowo w zestawie są daszki wąskie i szerokie oraz kształtka okładzinowa. Z pustaków ogrodzeniowych możemy również budować mury i altany śmietnikowe. Taki dobór produktów sprawi, że posesja będzie idealnie harmonijna i atrakcyjna.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego składu w Olsztynie przy ul. Lubelskiej 41b lub do kontaktu telefonicznego: